MÖBLER / Bord / Bord 9952129
*
nr 995 2129
Bord
1950-tal, längd: 70 cm, djup: 36 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:29:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 10:47:00
1
Vinnande bud
14/11 11:52:37
2
1.000 kr
14/11 11:52:37
1
(budbetjänt)
16/11 17:27:42
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
5221 Arbetslampa
PeFeGe, Ledad. Längd: 73+ 73
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:07
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:22
-
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:51
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:08
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:48
*
Bord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2129
Bord
1950-tal, längd: 70 cm, djup: 36 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 10:47:00 | 1 | Vinnande bud |
14/11 11:52:37 | 2 | 1.000 kr |
14/11 11:52:37 | 1 | (budbetjänt) |
16/11 17:27:42 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
5221 Arbetslampa
PeFeGe, Ledad. Längd: 73+ 73
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:07 -
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:22 -
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:51
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:06 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:08 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:48